GÜVENİN ADRESİ

Ankara ANK temizlik şirketi, uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize, profesyonel temizlik personelleriyle hizmet vermektedir. Şirketimizin misyonu kaliteli, memnun bırakan bir temizlik ve güvendir. Temizliklerin nasıl yapıldığı hakkında size bilgi vereceğiz.

GÜVENİN ADRESİ
GÜVENİN ADRESİ Harun Güçlü
Bu içerik 2087 kez okundu.
Reklam

Ankara ANK ev ve ofis temizliği, konusunda bilgi almak ya da temizlik hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz randevu almanız gerekmektedir.  Ankara Temizlik şirketi memnun bırakıcı bir temizlik ve içinizi rahatlatacak bir güveni garanti eder. Önce temizlik yapılacak alanları kontrol edip, gerekli temizlik malzemelerini ve ekibimize sahip oluyoruz. Temizliğin yapılacağı yere ulaşımını sağlıyoruz. Cam balkon, ev ya da ofisinizin bütün camları, duvarlar, yerler, tavan, masalar, kitaplıklar, arşiv, banyo, tuvalet, salon, koltuklar, halı, yani ev veya ofisinizi baştanbaşa tertemiz temizliyoruz. Mutfak temizliğin de istekte bulunursanız; mutfak dolapların içi boşaltılıp her bir parça tek tek temizlenir. Buzdolabınızın içi sizin isteğiniz doğrultusunda temizlenir. Tüm duvarlar ve yerler silinir. Klozet, lavabo gibi mikrop üreten yerler arınık edilir. Sararan banyo ve tuvaletlerin fayansları yeni alınmışçasına bembeyaz beyazlatılır. Pencere temizliğinde, iç ve Ankara Dış Cephe Temizliği mermerleri tehlike oluşturmayacak bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından temizlenir. Oda temizliğinde; mobilyalarınız özenle yıpratılmadan temizlenir. Oda temizliğinde müşterilerimizin isteği doğrultusunda vitrin, dolaplar, koltuk altları içleri boşaltılıp, içinden çıkan parçalarla beraber temizlenir. Oda temizliği içersinde halılarınız ve kilimleriniz temizlik kapsamındadır. Ankara ANK Temizlik şirketi, Ankara villalarına da temizlik hizmetini ücretsiz uzman ile birlikte sunmaktadır.

İnşaata ve tadilat sonrası temizlik, halkımız tarafından en sevilmeyen, korkulan bir temizliktir. Sırf temizlik yüzünden birçok inşaat ya da tadilatlar ertelenmektedir. Evinizde veya iş yerinizde tedilat yaptırdınız ya da yeni bir Ankara Ev Temizliği yeni bir ofis aldınız. Baktığınız her yerde harç kalıntıları, fayanslar ve parkelerde lekeler, tozlar, sıva kalıntıları, boya kalıntıları, moloz kalıntıları… Tek başınıza bu işin altından nasıl kalkacağım diye düşünmeyin Ankara ANK Temizlik şirketi ile iletişime geçiniz. Personellerimiz bu işler üzerinde uzmanlaşmıştır. Temizlik yapılacak mekâna gidilip kullanılacak malzemeler belirlenir. Malzemelerin tedarikiyle beraber, yapılan iş bölümü sonucu temizlik başlar. Harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla iz bırakmadan, tahriş edilmeden temizlenir. Zeminde bulunan harç kalıntıları özel kimyasallarla temizlenir. Pencereler temizlenir. Temizlik sonucu hiçbir çizilme, yıpranma, tahriş olmadan her yerin tertemiz olduğuna şahit olacaksınız. Ankara ANK Temizlik şirketimizin kullandığı temizlik ürünleri Türk Standart Enstitüsü standartlarına sahiptir.

Bulunduğu yerde halı ve koltuk yıkama hizmeti sunan Ankara temizlik şirketleri yıkamada kullanacağı kimyasal ilaçları halı ya da koltuğun türüne göre belirler. En uygun temizlik malzemesi seçilerek halı ya da koltuklarınıza hiçbir yıpranma görmeden sağlıklı bir şekilde tertemiz yapılır. Halı yıkama makineleri ile uygulanan köpüklü temizlik, halıfleks temizliği şeklinde bir temizlik sunar. Koltuk ve sandalyeler fırçala, püskürt, em sistemi ile yapılır.

Milyonlar kişinin vakit geçirdiği alışveriş merkezleri mikropların hızla çoğalıp dağılabildiği yerlerdir. Bu nedenle günlük olarak temiz, bakımlı, hijyen olmalıdır. Herkes alışverişini yaparken bile bu temizlikler sessiz sedasız yapılabilmelidir. Hiçbir şeyin yeri değişmeden, düzen bozulmadan her yer temizlenmelidir. Bu hizmeti sunan Ankara ANK Temizlik şirketimiz, profesyonel ekibimizle kısa sürede, hiçbir düzen bozulmadan, sessiz sedasız kimsecikler rahatsız olmadan her yeri tertemiz yapacaktır. Ankara ANK Temizlik şirketimizin; Ev ve ofis temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Tadilat sonrası temizlik, Halı ve koltuk temizliği, Alışveriş merkezi temizliği hizmetlerimizden yararlanmak için, sorularınıza, sorunlarınıza cevap olabilmemiz için bizimle iletişime geçiniz. Temiz, sağlık bilgisi bir yaşam için Ankara ANK Temizlik şirketimiz hizmetinizdedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım