AGARİO NEDİR? AGARİO OYNAMA SİTESİ

AGARİO NEDİR? AGARİO OYNAMA SİTESİ

AGARİO NEDİR? AGARİO OYNAMA SİTESİ
AGARİO NEDİR? AGARİO OYNAMA SİTESİ Harun Güçlü
Bu içerik 3353 kez okundu.
Reklam

Web tabanlı oyunlar insanlara boş zamanlarında oldukça keyifli anlar yaşatıyor. Birçok kişi client, program ile bağlanılabilen online oyunlardan ziyade daha kolay bir şekilde oynanılabilen web tabanlı oyunları tercih edebiliyor. Bu oyunlara browserlar vasıtasıyla sadece birkaç saniye içerisinde bağlanılarak nick, yani oyun içi kullanıcı adının belirlenmesinin ardından basit bir şekilde oynanılabiliyor. Web tabanlı oyunlara örnek agario oyunudur.

AGARİO NEDİR

Agario web tabanlı, tarayıcılar üzerinden oynanılabilen bir oyundur. Bu oyunda ana tuşlar yön tuşlarıdır. Yön tuşları ile hareket ettirilen karakteriniz yemleri topluyor. Diğer oyuncular arasında sizden büyük olan var ise ona yem olmamak adına kaçıyorsunuz. Ancak sizden küçük bir oyuncu var ise onu yakalayıp yiyebilir ve karakterinizi daha da büyütebilirsiniz. Bu oyun yani agario oyunu gerek Dünya'da gerekse ülkemizde en çok sevilerek oynanılan web tabanlı oyunlardan bir tanesidir.

AGARİO OYNAMA SİTESİ

Agario oynanılabilen internet sitelerinin toplam sayısı belkide binlercedir. Fakat bu sitelerden bir çoğu yavaş sunucular üzerine kurulduğu için kullanıcılar oyun esnasında birçok problemle karşılaşabiliyor. Bu sorunlardan en büyüğü de donma, yavaşlık gibi sorunlardır. Ancak agario oynama siteleri arasında yer alan agario.biz sitesinde agario oynarken bu tarz sorunlarla karşılaşmıyor, donmadan, kasmadan agario oynamanın keyfine varabiliyorsunuz. Güzel bir şekilde agario oynayabileceğiniz bu site ile sizlerde muazzam dakikalar geçirebilir, agario oynamanın keyfine varabilirsiniz

Agario oynama sitesi: http://agario.biz/

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler