Modern tablolar görülmeye değer

Son günlerde büyük bir moda haline gelen modern tablolar ya da diğer adıyla kanvas tablolar, 5000'den fazla ürün çeşidi ve 33 farklı model tasarımı ile sınırsız ürün yelpazesi sunan Tabloshop firmasında sunulmaktadır.

Modern tablolar görülmeye değer
Modern tablolar görülmeye değer
Bu içerik 1338 kez okundu.
Reklam

Son günlerde büyük bir moda haline gelen modern tablolar ya da diğer adıyla kanvas tablolar, 5000'den fazla ürün çeşidi ve 33 farklı model tasarımı ile sınırsız ürün yelpazesi sunan Tabloshop firmasında sunulmaktadır. Türkiye'nin köklü tablo firmalarından olan Tabloshop'u ziyaret ederek siz de en güzel modern tablolara sahip olabilirsiniz. Tabloshop imzalı tablolarda 375 grama yakın profesyonel koton kumaş bezler bulunmaktadır. Tasarım görüntüsüne en uygun renge ve ışığa yakınsaması fark yaratır. Üretilen kanvas modellerde zararlı asit bulunmamaktadır. İnsana zararlı yapı bulunmaz, plastik ve kesinlikle kanser yapan bileşen yer almamaktadır. Müşterilerimizin ürünlerinde tercih ettiğimiz tamamen pamuk tuval bezleri tablonun uzun seneler sağlam bir durumda kullanmanızı amaçlar. Uyguladığımız gerginlik testinden kusursuz geçen kanvas tablolar, alıcıya bu şekilde ulaştırılır.İmalat tarafında kullanılan HP marka üretim araçları üst versiyon , 600 DPI kaliteye uymaktadır. Solvent boya gibi elementler yoktur. Ayrıca yeni pigment tarzını saklamaktadır.Ayrıca belirtmek gerekir ki toz vb. gibi etkenlerden hiç bir şekilde etkilenmeyen yüksek çözünürlüklü baskı yapısı ile yıllar boyu canlı yapısını muhafaza edebilir. Tabloshop tarafından sıfırdan üretilen kanvas baskıların baskı çözünürlüğü yeterli düzeyde olması sebebiyle herhangi bir piksel problemi söz konusu olmaz.

Hemen Sipariş Verin

Üretim safhasında tablolarda kullanılan ahşap kasnak orijinal çam ağacından imal edilir. Ürünlerimizde kullandığımız çam kurutulmuş ve fırınlanmıştır. Üretilen ürünlerde kırılma, eskime, ve dönme kesinlikle görülmez. Tablolar 3x3cm genişliğindedir.Güçlü ahşap çerçeve malzemesi tercih edilmesi nedeniyle üretilen tablolarımız rastgele bir yıkıcı darbeye karşı bile uygun yapısını korumaktadır. Özenle üretilmesinden nedeniyle sabit bir halde yüzeyde mekanınızı canlandırır.Üretilen ürünleri uzun seneler saklayabilmeniz için gelişmiş tuval koruyucu uygulanmaktadır. Tarafımızca kullanılan mürekkep ve yüzey koruyucu Sağlık Kuruluşları tarafından geçerlidir. Doğrudan gün ışığına maruz bırakılmadığı durumda tablolar orijinal parlak görünümde muhafaza edilmektedir. Özel yüzey koruyucu kaplama sayesinde rastgele bir çiziğe maruz kalma durumunda etkili şekilde korunmaktadır. Yüzey koruyucu kaplama tablonun parlaklık ve baskı kalitesini asla değiştirmez, üstün bir işçilik ile tabloyu saran bir güvenlik şeklindedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır