Online Alışveriş ve Güvenlikli Kart

Bilindiği üzere internet alışverişleri son yıllarda gittikçe artmaktadır.

Online Alışveriş ve Güvenlikli Kart
Online Alışveriş ve Güvenlikli Kart
Bu içerik 559 kez okundu.
Reklam

 

Online Alışveriş ve Güvenlikli Kart

Bilindiği üzere internet alışverişleri son yıllarda gittikçe artmaktadır. Gelecekte e-ticaret oranının ciddi artış göstereceğini varsayarsak online alışveriş ortamının nasıl bir hal alacağı ve ne tür önlemlerin alınacağı tartışma konusu olmaktadır. Paykasa bir bakıma online ödeme seçeneğinin geliştirilmiş modelidir.  Biliyoruz ki artan kredi kartı hırsızlıkları hesapların sıfırlanması bu tarz alışveriş ortamını ciddi şekilde etkilemektedir. Son dönemlerde ortaya çıkan yeni bir tür olan Paykasa kartları bu alışveriş ortamının sağlanması için çıkarılmıştır.

  Bu kart türü tek kullanımlık ve güvenilirdir, böylece insanlar rahatlıkla alışverişlerini yapmaktadırlar. Bu kart sayesinde çevrimiçi alışveriş pazarı artış gösterdi kısaca pozitif bir etki söz konusudur. Bu sisteme olan güvenin artmasının temel koşullarından biri kimlik kart bilgileriniz hiçbir şekilde sorulmamaktadır. Böylece 3. Şahısların eline bilgileriniz geçmemektedir. Paykasa ile anlaşması olmayan bazı şirketler dahi ara yüz olarak bu kartları kullanmaktadır. Bu yöntem kısaca Paykasa de olduğu gibi güvenilebilecek bir sistemdir. 2015 yılından beri bu sistem geniş bir kitleye hitap etmekte ve kullanılmaktadır. Bu sistemi kullanmak adına herhangi bir kredi kartına da gerek yoktur. Bu en önemli sorunlardan biri çünkü diğer sistemlerde kredi kartı gibi gerekliliklerin kullanılması ister istemez güveni sarsıyordu. Bu sistemde artık yapılacak temel meselelerin başında mutlaka güvenilir alışveriş yapma isteği mevcuttur. Bunun dışında Paykasa Satın Al sistemi sayesinde ya da kart yapısı da denebilir mutlaka alışverişler rahatlıkla yapılabilmektedir. Herhangi bir sorun oluşmamakta güvenilir işlemler gerçekleşmektedir. Çoğu zaman bu kart çevrimiçi oyunlarda ve oyun sitelerinde kullanılmakla beraber kişi ne kadar harcama yapabileceğini bildiği için harcama tutarını önceden belirleyip bu tutarı aşmamaktadır. Bir bakıma insanlara harcama da fren yapma uyarı gibi bir şey sağlamaktadır. Ülkemizde sıklıkla yaşadığımız dolandırıcılığa karşı bu kart rahat bir şeklide kullanılabilir.

   Arya Bilişim, Paykasa Bozdurmasistemini kullanılmasında öncü sahibi olmuş bir şirkettir. Yenilik ve alışveriş konforu oluşturma girişiminde bulunulmuştur. Öyle ki bu kartın pininin süresi 1 yıl boyunca geçerliliğini korumaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım