Marka tescili yapan yerler

Marka tescili yapan yerler

Marka tescili yapan yerler
Marka tescili yapan yerler Harun Güçlü
Bu içerik 309 kez okundu.
Reklam

Buluş nedir ve buluş yapmak için özel bir yenetek yada zekaya sahip olmak gerekli midir? Bu soruyu birde kendimize soracak olursak şu cevabı muhakkak alırız: Buluş yapmak için yeterli vakte sahip olamıyoruz.

resim

Ülkemizde ve dünyanın nerdeyse birçok yerinde icatlar ve bu icatların mucitlerini ve varlıklarını hemen hemen herkes bilir. Hiç aklınıza gelmeyen projeler buluş kapasitesine sahip insanlar yada ilgili olan insanlar tarafından yapılır. Buluş ya da diğer bir adıyla icat daha önceden kimse tarafından keşfedilmemiş yeni bir ürünün ortaya çıkarılmasıdır. Kimi zaman çokça kez deneme yanılma yöntemi ile bulunan kimi zaman ise birdenbire keşfedilen bu icatların sayısı çok değildir . Çoğu icat önceden var olan ürünlerin bazı teknolojilerle veya emek harcanarak geliştirilmiş halidir.

Birde akıllara şu soru geliyor: Biz bulduk biz icat ettik ama başkaları sahip çıktı, başkalarının adı ile anıldı. Artık bu gibi fikir hırsızlığının önüne geçmenin vakti geldi de geçiyor. Markalaşmanın ve markanızı oluşturmak yeni projeleri de hayata geçirmenin tam vakti... Bu gibi projeleriniz varsa markanızı tescil ettirebilir ve sizin adınıza koruma sağlayacak firmaya ulaşabilirsiniz. Üstelik tek bir adres ile bu ulaşım zaman ve mekan yönünden bile kısalacak. Aradığımız adres marka başvuru konusunda kumelendik.com adresidir. Bizlere beklediğimiz hizmeti kaliteli imkanlar öncülüğünde sunarak memnun kalmamızı sağlayan adresdir.

Kumelendik.com web sitesi marka yenileme ve marka itiraz konularında uzman bir sitedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım