Metin2 Pvp Serverlerde Metinler

Metin2 Pvp Serverlerde Metinler

Metin2 Pvp Serverlerde  Metinler
Metin2 Pvp Serverlerde  Metinler Harun Güçlü
Bu içerik 620 kez okundu.
Reklam

Metin2 pvp serverler oynayamaya yeni başlayacaksınız ancak oyun hakkında bilginiz yoksa yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Öncelikle oyunun adında da bulunan metinleri ele almak gerekiyor.Metin2 pvp serverlerin çoğunda görebilirsiniz metinleri. Öncelikle metin2 pvp serverleri bulabileceğiniz adresi de size sunalım :''  pvp-serverlar.biz '' .Bu adres içerisinde tüm metin2 pvp serverleri bulabilirsiniz. Metin2 pvp serverlerin içerisinde bulunan metinler oyunun en önemli parçasıdır. Metin taşları gökten meteor şeklinde düşer ve oyuncular tarafından imha edilinceye kadar o şekilde kalır. Metin taşları bu nedenle taşınamaz veya yeri değiştirilemez. Metin taşlarına saldırı yapmaya başladığınız anda size karşılık vererek canavar slotları açılır ve bu slotlardan grup olarak yaratıklar çıkar ve her slot açılısında bir önceki gruptan daha fazla yaratık ortaya çıkar. Metin2 pvp serverlerin çoğunda metin taşları bulabilirsiniz ancak metin2 pvp serverleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz adreste bulabilirisiniz.

Metin2 Pvpde Metin Taşları 

Pvp serverlar oyuncuları hem etkinlikler olsun hem de metin taşları olsun bu iki özelliği çok beğeniyor. Gökten düşen bu taşları bulan oyuncular tüm güçlerini kullanarak metinlere saldırıyor ve NPC yaratıklardan kazandığı ödülleri toplu olarak bir seferde kazanabiliyor. Kısa sürede gelişim gösterebilir eğer emek serverler de oynuyorsa bu özellik çok işine yarayacaktır. Kolay metin2 pvp adreslerinde oynayanlar zaten bu tür yang kazanma veya EP kazanma gibi işlemler ile uğraşmayıp savaşın tadını çıkarır. Her zaman metin taşlarının gökten düşmesini mi bekleyeceğiz ? Kısa ve net olarak hayır diyebiliriz. Metin taşlarını , metin taşı çağırma kağıtları ile istediğiniz yere düşürebilirsiniz.

Pvp Serverlerin Anlamı Nedir ? 

İngilizce bir terimdir ancak Türkçe anlamına bakacak olursak  dilimize kolay online oyunlar olarak  yerleşti diyebiliriz. Aslında zor olan pvp serverler de vardır ancak genelde yoğun olarak kolay pvp serverler ile karşılaştığımızdan dolayı kolaylaştırılmış online oyunlar olarak algılıyoruz .Bu nedenden dolayı pvp serverler'in tam anlamını bilmesek de oynaması bir hayli zevkli olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle metin2 için geliştirilen pvp serverler göstermiş olduğu gelişme ile herkesi şaşırtıyor. 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler