SEDAT SÖNMEZ : KBRN Ünitelerinde Dünya Kalite Standartları İle Modern Teknoloji Bir Arada

Nükleer tehlikelere ve toplu yaralanmalara karşı yaşam ünitesi oluşturulan KBRN firması, Sönmez Group’un iş kolu olarak çalışmalarına devam ediyor.

SEDAT SÖNMEZ : KBRN Ünitelerinde Dünya Kalite Standartları İle Modern Teknoloji Bir Arada
SEDAT SÖNMEZ : KBRN Ünitelerinde Dünya Kalite Standartları İle Modern Teknoloji Bir Arada  Ahmet Bey
Bu içerik 593 kez okundu.
Reklam

Nükleer tehlikelere ve toplu yaralanmalara karşı yaşam ünitesi oluşturulan KBRN firması, Sönmez Group’un iş kolu olarak çalışmalarına devam ediyor. Sivil toplum çalışmaları olarak projelerini yürüten firma, birbirinden farklı çadır, kontrol havuzu ve platform projeleri ile bireylerin ve toplumların olası tehlikelere karşı bilinçli olması adına hizmetlerini sürdürüyor. Firmanın Ceo’su Sedat Sönmez, KBRN olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyada da ses getirmeye devam ettiklerini, pek çok marka ve firma ile işbirliği yaparak, projelerini arttırdıklarını dile getiriyor. Firmalardan da yapılan çalışmalar doğrultusunda olumlu yorumlar aldığını belirten Sedat Sönmez, sivil toplum çalışmalarının artmasına da dikkatleri çekiyor.

DAYANIKLI VE YÜZDE YÜZ PERFORMANS SAĞLAYAN ÜRÜNLER

KBRN firması, şirket politikası olarak ve kendilerini daha iyi ifade edebilme amacıyla üretilen tüm ürünlerinde bireylere dayanıklılık imkanı sağlıyor. Yapılan nükleer işlem karşıtı çadırların ve oluşturulan platformların tamamen dayanıklı ürünlerden yapıldığını belirten firma, olası bir tehlike karşısında oluşturulan ürünlerin, bireylere uzun süre yetebileceğinin garantisini veriyor. Sedat Sönmez ise, firmanın hastalıklarda kimyasal temizlik ve duş alanlarının oluşturulması konusunda da birbirinden farklı ürünler oluşturduğunu ve projeler hazırlayarak toplumun bilinçlendirilmeye çalışıldığı üzerinde konuşuyor. Sönmez group’un böyle bir iş kolu bulunduğu için gurur duyduğunu sözlerine ekleyen Sedat Sönmez, bu tarz konular hakkında toplumların ve ülkelerin önlemler almadığını, ancak dikkat edilmesi gereken bir konu olduğunu da vurguluyor.

DAKİKALAR İÇERİSİNDE KURULUM YAPILAN DAYANIKLI ÇADIRLAR

Firma yani KBRN, ürünlerin oluşturulması ve daha sonraki aşamada ise kurulumu konusunda müşterilerine birbirinden farklı kolaylıklar sağlıyor. Ürünlerin belirlenen mekanlara kurulumu konusunda kesintisiz hizmet verdiğini belirten firma, hava şartlarına dayanıklı ürünlerinin dakikalar içerisinde kurulumunu yaptığını belirtiyor. Projelerin gerçekleştirilmesi ve uygulanması aşamasında firmanın birbirinden farklı kolaylıklar sağlamasını Sedat Sönmez, yetenekli ve donanımlı ekip arkadaşlarına bağlıyor. Çalışanların, alanlarında uzman ve eğitimli kişiler olduğunu belirten Sönmez, firmanın adının bu kadar fazla duyulmasında ve başarılar sağlamasında, çalışan ekip arkadaşlarının etkisinin büyük olduğuna vurgu yapıyor. KBRN firmasının kurulup, ses getirmesinde ise Ceo’ları olan Sedat Sönmez’in de katkılarının oldukça fazla olduğunu firma belirtiyor. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır