Sihirli duş başlığı relax shower nedir?

Sihirli duş başlığı relax shower nedir?

Sihirli duş başlığı relax shower nedir?
Sihirli duş başlığı relax shower nedir? Bekir
Bu içerik 287 kez okundu.
Reklam

Sihirli duş başlığı relax shower nedir?

                Türk mühendislerinin geliştirdiği ve tamamen yerli üretim olan sihirli duş başlığı her geçen gün kullanıcı kapasitesini katlayarak artırmaktadır. %50 ye yakın su tasarrufu sağlayan duş başlığı standart duş başlıklarına kıyasla birçok özelliğe sahip. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tornada tüpü
  • Mikro gözenekler
  • Filtreleme sistemi

Bu özellikler nasıl etki ediyor?

                Duş başlığının sudan tasarruf ettirmesinin sebebi standart duş başlıklarına kıyasla çok daha basınçlı su vererek daha az su ile aynı tazyiği elde etmesidir. Bu basıncı ise tornada tüpü ve mikro gözenekler ile sağlamaktadır. Tornada tüpünden gelen güç ile su iteklenerek hız kazandırılır. Her biri 0.2 mm olan 380 adet mikro gözeneğe gelen hız kazanmış su bu gözeneklerden geçerken basınç kazanmaktadır. Yapılan araştırmalara göre relax shower duş başlığı standart bir başlıktan çıkan sudan 2 kat daha basınçlı çıkmaktadır.

Suyun en berrak hali ile duş alın;

                Kaynaktan akan su klorludur. Üstelik borulardaki tüm tortu ve yosunları beraberinde getirmektedir. Lakin sihirli duş başlığı ile durum çok farklı. İçerisinde bulunan 6 kademeli filtreleme sistemi ile suyun en berrak halini hissedecekseniz. Klorü süzülen su yumuşayacak ve mükemmel bir duş deneyimini sizlere sunacaktır. Duş başlığından çıkan suya yapılan kimsayal ve mikrobiyolojik analiz ile elde edilen verilere göre su 7.1 pH değerine sahiptir ve içme suyuna yakındır.

Sipariş ve ödeme yöntemleri;

                Ürün henüz sadece internetten satış yapılmaktadır. Kredi kartı veyahut kapıda ödeme yöntemi ile hızlı bir şekilde (3 iş günü) sihirli duş başlığına ulaşabilirsiniz. 49 lira ücret ödeyerek sahip olacağınız başlık 304 paslanmazdan üretilmiştir. Dayanıklılığı ile sizlere uzun ömürlü bir kullanım sunan Relax duş başlığı sudan ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlayacak.

Kaynak: http://www.sihirlidusbasligi.com/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır