Saç düzleştirirken saçlarınız yanmasın

Saç düzleştirirken saçlarınız yanmasın

Saç düzleştirirken saçlarınız yanmasın
Saç düzleştirirken saçlarınız yanmasın Bekir
Bu içerik 276 kez okundu.
Reklam

Saç düzleştirirken saçlarınız yanmasın

                Hanımların dış görünüşlerine verdiği önem herkes tarafından biliniyor. En çok kullanılan bakım ürünlerinden biri düzleştirici miss hair tarak ile tarih olabilir. Neden mi? Çünkü bu tarak saçınızı 230 dereceye kadar bir ısı ile düzleştirmenize yardım ediyor. Üstelik düzleştirici kadar büyük değil.

Özellikleri neler?

                Tarağın içerisinde seramik ısıtma teknolojisi bulunmaktadır. Yani sıcaklık ne kadar olursa olsun saçlarınızı yakmayacaktır. Seramik uçlar size kolay ve güvenilir kullanım sunacaktır. Hafif ve şık tasarımı sayesinde her an yanınızda taşıyabilecek ve dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Üzerinde bulunan dijital ısı göstergesinden sıcaklığı takip edebilirsiniz. 220/50 Hz frekans ve 28 Watt güçle çalışmaktadır. En yüksek 230 dereceye kadar çıkmaktadır. Otomatik kapanma, oynar başlıklı kablo bağlantısı, hızlı ısınma gibi özellikleri de mevcuttur. Sizler de Miss saç düzleştirici tarak ile saçlarınızı hızlı bir şekilde, düzleştiriciye gerek duymadan şekle sokabilirsiniz.

Kullanımı pratik, etkisi hızlı;

                Aklınızdaki saç düzleştiricileri silip atacak bir ürün olan miss hair tarak öyle bir boyuttaki çantanıza sığar. Saçınızı düzleştirmek icap eden her yerde çıkarıp kolay ve hızlı bir şekilde işlemi yapabilirsiniz. Hızlı ısınma teknolojine sahip olması sebebi ile 5 saniye gibi kısa bir süre içerisinde sıcaklığını almaktadır. Yapılan yorumlara bakılacak olursa en çok da sabah işe giden hanımların memnuniyetle kullandıkları görülüyor. 5 dakikada saç düzleştirmeye imkan tanıyan bu tarağın fiyatı da çok uygun.

Fiyatı ne kadar?

                1 adet Miss http://www.sacduzlestiricitarak.gen.tr/ için 49 lira ücret ödemeniz gerekiyor. İnternet üzerinden sipariş vererek temin edebileceğiniz ürünü dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz kapıda ödeyebilirsiniz. LCD ekranından ısıyı kontrol edebileceğiniz, seramik uçları sayesinde saçınızı yakmayan, saçınızı 5 dakikada düzleştiren hızlı, pratik düzleştirici tarağı sizler de deneyebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır
Diyabetik ayak: ağrı hissi kaybı ağırlaştırmanın başlangıcıdır