Kara mamba yağı aktarlarda bulunur mu?Anchor

Kara mamba yağı aktarlarda bulunur mu?Anchor

Kara mamba yağı aktarlarda bulunur mu?Anchor
Kara mamba yağı aktarlarda bulunur mu?Anchor Bekir
Bu içerik 666 kez okundu.
Reklam

 

                Kara mamba yağı, namı değer, karayılan yağı. Daha önce hiç ismini duydunuz mu? Elbette ki aranızdan duyanlarda duymayanlarında olması mümkün olacaktır. Fakat her iki tarafında etkilerinden bilgi sahibi olması gerekiyor.

                Genel olarak, sakal serumlarının içeriğinde kullanılan kara mamba yağı, kıl köklerinin ve hücrelerinin görevini tam olarak yapmasına yardımcı oluyor. Ortalama olarak 15-20 yıl içerisinde 45 defa yağ veren bir karayılanın yanı sıra % 3 lük bir kısmı da kara mamba yumurtalarından üretilmektedir. Peki, sizlere ne gibi bir hizmet sunuyor?

Daha gür sakal ve bıyık

                Sakal uzama süreçleri oldukça uzun olan erkekler için, black marble sakal serumu mükemmel bir yardımı sunuyor diyebiliriz. İçerisinde yer alan maddeler ve doğal içeriği ile sakal uzama süreçlerini kısaltırken, daha gür sakalları sizlere sunabilecektir. Elbette ki yine bıyık serumu olarak da tanımlamak mümkündür. Hem bıyık hem de sakallarınız için doğal bir bitkisel gıda takviyesi şeklinde sizlere sunulan yardımcı ürünler arasında.

Kullanım oldukça basit

                Elbette ki yine black marble sakal serumu kullanımı dolayısı ile de pek çok kişinin ilgi odağı oluyor. Çünkü sıvı şekilde üretilmesi ile cilde uygulanması gayet basit olmaktadır. İlk olarak dikkat etmeniz gereken, uygulama bölgesinin temiz olmasıdır. Bunun için ılık su kullanılarak, cilt, yağ, kir ve tozdan arındırılması gerekiyor. Sonrasında ise; 3-5 damla aralığında uygulama bölgesine damlatılarak, masaj şeklinde yedirilmesi gerekiyor. Böylelikle etkileri doğru ve düzenli kullanım sonrasında,  birkaç ay içerisinde kendini gösterebilecektir. http://www.blackmarblesakalserumu.com/black-marble-sakal-biyik-serumu-yorumlari black marble sakal serumu hakkında ki gerçek müşteri yorumlarını bu bağlantıdan rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Yan etkileri var mı?

                Doğal içeriğe sahip olan kara mamba yağı her ne kadar yan etkisi çok aşırı olmasa da, bazı kişilere yan etki oluşturması mümkün olabilir. Bu da cilt özelliklerine ve içerisinde yer alan maddelerin kişiye alerjik reaksiyon göstermesi sonucunda meydana gelmektedir. Konu hakkında detayları, cilt uzmanları ile görüşebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Küçük kızı düştü diye hastaneye getirdiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler