Kısmet neden kapalı olur medyumlar ne diyor ?

Kısmet neden kapalı olur medyumlar ne diyor ?

Kısmet neden kapalı olur medyumlar ne diyor ?
Kısmet neden kapalı olur medyumlar ne diyor ? Harun Güçlü
Bu içerik 424 kez okundu.
Reklam

Kısmet kapalı olabilir, bunun bazı nedenleri vardır, özellikle büyü yapılması kısmet kapalılığının en önemli nedenidir, ayrıca bir cin musallat olup enerjinizi düşürebilmektedir. Bu kısmet kapalılığını da gerçek bir medyum çözebilir.

 

Kısmetin kapalılık nedeni daha çokolumlu bir büyü yapılmış olmasıdır. Kısmet kapama büyüsü ile zor durumda kalabilir aşk sevgi evlilik gibi duygu ve eylemlerden uzak olabilirsiniz. Bir cin ayarlayıp sizlerle uğraşmasını sağlamayan insanlar da kısmetinizin kapalı olmasını sağlayabilir. Enerji yoğunluğunuzu düşürecek bu cin sizlerin insanlar nezdinde ki değerini düşürmektedir. Böylece sizlere sevgi ve sempati ile bakan insan sayısı yok denecek kadar azdır. Elbette bu kısmet kapalılığın sebepleri olduğu gibi bu sebepleri ortadan kaldıracak gerçek ilim irfan sahibi medyumlar ile kısmet açılabilir. Kısmet kapalılığında örneğim bir işte yükselemez, geride kalır bir işe giremez, bir işi beceremez, okulu bitiremez, bir sınavı geçemezsiniz. Medyumlar sadece sevgili veya âşıkbulmanızı değil bu açıdan da kısmetinizi açabilir, Hem bir işe girebilir, hem dersleri geçebilir ve okulu bitirebilirsiniz.

 

Kapalı kısmeti açan medyumlar vardır.

 

Kapalı kısmeti açan medyumlar öncelikle sizlerin yıldız namesine vereceğini ad soyada doğum tarihi ve anne adı ile bakarlar. Ebced hesabı da yaparak bazı uygulama ve teknikler ile hakkınızda büyü olum olmadığını kontrol eder ve varsa kısmetinizi bağlama büyüsü bunlara yoğunlaşırlar. Öncelikle büyünün şeklini amacını ve yapan kişiyi belirleyen geçerken medyumlar bunu bozma gerekliliği için kısmet bağlama büyüsünü bozma aşamasına giderler. Kısmet bağlama büyüsünün bozulması için yazılan vefkler ile medyum medyumlar okumalar yapar. Bu okumaların belirli bir süresi, sayısı ve metodu bulunur. Okumalar sonrası kişilere verilen ödevler ile birlikte artık kısmet bağlama büyüsü bozulur. Daha rahat işe girme, sınavları geçme, yaptığı işlerde başarılı olmaya başlayan bireyler ayrıca âşık olabilir sevebilir veya sevilebilir. Böylelikle bir rahatsızlığından kurtulup hayâda daha pozitif bakabilir. İyi bir medyum bu tip kısmet bağlama büyülerini bozup insanların hayatlarına daha iyi bakmalarını ve daha mutlu olmaların sağlar. Bu ilim ve yeteneklerin kullanılması içi doğru bir sebeptir.

 

 

Medyum hocamızdan yardım almak istiyorsanız web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Sitemiz:      www.medyumuzun.com

 

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım