Keemun Çayı Kullanıcı Yorumları

Keemun Çayı Kullanıcı Yorumları
Keemun Çayı Kullanıcı Yorumları Harun Güçlü
Bu içerik 885 kez okundu.
Reklam

Yeşil çay türlerinden biri olarak bilinen Keemun çayı, çok eski yıllar itibariyle batı ülkelerinde kullanılmaya başlansa da asıl tarihi oldukça eskidir. Çin’de yetiştirilen ve sağlık açısından sıklıkla tüketilen Keemun çayı hoş bir aromaya sahiptir. Giderek daha fazla üretilmeye başlanan ve ülkemizde de yaygın bir kullanım alanı bulan çayın tatlı aroması aynı zamanda kakao tadına da sahiptir. Tamamen doğal bir bitki olmasından ötürü, herhangi bir yan etkisi olmadığı gibi, bilinen bir etken maddeye de sahip değildir. Şekeri andıran tadı sayesinde özellikle kilo vermek isteyen kişilerde yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Hafif bir tadı olması sayesinde içimi zor değildir ve içildikten sonra keyif verir.

İngiltere’de de yaygın olan Keemun çayı kullanıcı yorumları, genellikle metabolizmayı hızlandırması açısından pek çok kişinin diyetlerinden yardımcı olarak tükettiğini ortaya koymaktadır. Metabolizma hızlandırma etkisi yanında bilinen herhangi bir zararlı yan etkisi de mevcut değildir.
İlk üretimi 1875 yılına dayanan Keemun çayı, en lezzetli halini ilk hasadında ortaya koymaktadır. Çok sayıda çeşidi vardır ve hem üretimi doğaldır, hem de paketleme işlemi esnasında koşullar son derece steril olduğundan gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Gün içinde sabah ve akşam olmak üzere iki defa tüketilmesi önerilen Keemun çayı yorumları genellikle bir fincan sıcak suyun içine bir tatlı kaşığı atılarak, beş dakika demlendikten sonra içildiğinde etkili olduğunu ortaya koymuştur.
Diğer çaylardan oldukça farklıdır ve hoş aromasıyla içimi daha rahattır. Hamile kadınlar ve 18 yaş altı kişiler için kullanılması önerilmez. Bunun haricinde herhangi bir yan etkiye sahip olduğuna dair bilinen bir bulgu yoktur. Keemun çayı kullanıcı yorumları okunduğunda, kullanım esnasında şeker atmadan tüketilmesinin kilo kontrolü üzerinde daha etkili olduğu bilinmektedir. Gün içinde sadece iki kez kullanmak yeterli olmaktadır. İri yaprakları olan Keemun çayı tamamen bitkisel içerikli bir besin takviyesidir ve asla ilaç olarak tüketilmemektedir.
Bilinen bir yan etkisi olmasa da herhangi bir problemle karşılaşıldığında muhakkak tüketime son verilmelidir. Keemun çayı kullanıcı yorumları hakkında daha detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilir, sorulara verilen cevaplar sayesinde pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bitki alerjisi olan veya emzirme süreci devam eden kişiler için kullanılması uygun değildir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor’dan Kim Elendi 26 Nisan 2016
Survivor’dan Kim Elendi 26 Nisan 2016
Samsung Gear S2 Akıllı Saati Heyecanlandırdı
Samsung Gear S2 Akıllı Saati Heyecanlandırdı