Çatı Penceresi

Günümüz mimari yapılarında özellikle villa tarzı evler için ideal bir alternatif olan çatı pencereleri çatı katı alanlarını yaşam alanı olarak kullanmanıza olanak tanımaktadır. Tozlu ve kullanışsız alanları yatak odası, oturma odası, çalışma odası veya çocuk odası olarak değerlendirmek istediğinizde kullanılmayan çatı arası boşluklarını hayata kazandıran ve iç dekorasyonla

Çatı Penceresi
Çatı Penceresi Kadir Durukan
Bu içerik 2209 kez okundu.
Reklam

Günümüz mimari yapılarında özellikle villa tarzı evler için ideal bir alternatif olan çatı pencereleri çatı katı alanlarını yaşam alanı olarak kullanmanıza olanak tanımaktadır. Tozlu ve kullanışsız alanları yatak odası, oturma odası, çalışma odası veya çocuk odası olarak değerlendirmek istediğinizde kullanılmayan çatı arası boşluklarını hayata kazandıran ve iç dekorasyonla değerlendirmenizi sağlayan çatı pencereleri geliştirilmiş modellerle göz zevkinize de hitap etmektedir.

Mekanın soğuk, karanlık ve kasvetli yapısını ahşabın sıcak ihtişamıyla bütünleştirebilirsiniz. Farklı yapı malzemeleriyle de imal edilerek beğeninize sunulan pencere modelleri eğimli yüzeylerin hiçbir hava koşulundan etkilenmeden pencere sistemiyle donatılarak şık görünüm sağlanmasıyla kullanışlı hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Gerek iç dekorasyona estetik görünüm katkısı gerekse dış yüzeyde şık çatı görünümü pencere modellerini cazibesini maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Tek veya çift kanatlı pencere modellerinden Lkombinasyonlu pencere modellerine, balkon tipi pencere modellerinden iş yerleri için özel olarak imal edilen çatı sistemlerine uygun geniş yelpazede pencere modellerine kadar sınırsız alternatiflerle beğeninizi kazanacak çatı pencereleri hava sirkülasyonunun yanı sıra motor sisteminin dahi edilmesiyle otomatik kullanımlarınıza da olanak tanıyabilmektedir.

İçten dışa doğru açılabilen pencere kanatlarını menteşesi sayesinde 90 derecede sabitleyebilirsiniz. Pivot açılma özelliğiyle kolay temizleme imkanı da bulacağınız pencere modelleri zahmetsiz bir temizliği sizlere sağlayacaktır. Ayrıca kapalı konumda pencere kanatları uzun yıllar kullanımlarınıza olanak tanımanın yanı sıra ısı yalıtımına da katkı sağlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi kafasına sıktı kurtarılamadı
Kendi kafasına sıktı kurtarılamadı
1970 yılında tecavüz etti bugün suçlandı
1970 yılında tecavüz etti bugün suçlandı