Tarih Kadar Eski Bir İngilizce Akademisi

Türk Amerikan Derneği adıyla faaliyetine devam ederek adeta tarih kadar en eski dil kurslarından birisi şekliyle günümüze ulaşabilmeyi başarmıştır.

Tarih Kadar Eski Bir İngilizce Akademisi
Tarih Kadar Eski Bir İngilizce Akademisi
Bu içerik 553 kez okundu.
Reklam

İngilizce dilini bilmek isteyenler ve bunun yanında Almanca, İspanyolca, Fransızca gibi temel Batı dillerini de öğrenmek isteyenlere yönelik olmak üzere ilk olarak 1951 yılında kurulmuş olan ve 2014 yılında 63. kuruluş yıldönümü vesilesiyle öğrenci adaylarına birçok imkanlar sunmakta olan dil akademisi Türk Amerikan Derneği adıyla faaliyetine devam ederek adeta tarih kadar en eski dil kurslarından birisi şekliyle günümüze ulaşabilmeyi başarmıştır.

Bütün bunların yanı sıra ayrıca önemli olarak sosyal etkinliklerin de düzenlenmekte olduğu kursta seminer, konferans, çok kullanışlı odaları ile tam bir şehir kütüphanesini andırmaktadır. Kısa bir süre içerisinde öğrenilebilinecek olunan dil ile İngilizce kursu fiyatları açısından da kolaylıklar getirilmektedir.

Bunlarla birlikte özel olması bakımından öne çıkmaya devam etmekte olan yeniliklerle birlikte online İngilizce çalışmalarını da öğrencilerine sunmaktadır.

Akademide Halide Edip Adıvar, zamanın Milli Eğitim Bakanı Tevfik İleri, Robert Koleji Müdürü Floyd Black gibi isimler üye olarak görev yapmışlar online İngilizce kurs sistemiyle de www.tadmecidiyekoy.com öğrencilerin kendilerini sınamalarına imkan sunmuşlardır.

online İngilizce kurs İngilizce kursu fiyatları online İngilizce
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor’dan Kim Elendi 26 Nisan 2016
Survivor’dan Kim Elendi 26 Nisan 2016
Samsung Gear S2 Akıllı Saati Heyecanlandırdı
Samsung Gear S2 Akıllı Saati Heyecanlandırdı