Paykasa güvenilir mi ?

Paykasa güvenilir mi ?

Paykasa güvenilir mi ?
Paykasa güvenilir mi ? Harun Güçlü
Bu içerik 1022 kez okundu.
Reklam

İnternet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz sırasında nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğunuzu biliyor musunuz?

Online ödemeler ve satın almalar esnasında kullandığınız kredi kartlarınız, banka hesaplarınız veya kişisel bilgilerinizin çalınmasına karşı ne tür tedbirler alıyorsunuz? 

Alışveriş esnasında kişisel bilgilerinizle yada banka bilgilerinizle kayıt oluşturduğunuz alışveriş sitelerine ne kadar güveniyorsunuz?

Özellikle gündelik ihtiyaçlarınızı karşıladığınız bu alışveriş sitelerinin sizlere ne kadar büyük sorunlar yaşatabileceği konusunda herhangi bir fikriniz var mı?

Bu alışverişler sırasında çalınan kişisel bilgilerinizin veya banka bilgilerinizin, sizden izinsiz bir şekilde kullanılabileceğinin farkında mısınız?

Eğer bu ve bunun gibi sorulara cevabınız "hayır" ise mutlaka güvenilir bir sistem olan "sanal kart" sistemini kullanmalısınız. Sanalkartlar.Com sitesi olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Özellikle online ödemeleriniz sırasında kullanabileceğiniz sanal kart ihtiyacınıza tüm teknik ekip ve teknik destek kadromuzla yardımcı oluyoruz.

İnternet'in dünya genelinde kullanımının yaygınlaşması ve günümüzde insanların tüm ihtiyaçlarını bu yöntemle karşılamasının sonrasında birçok güvenlik sorunu ortaya çıkmıştır. Online ödeme yapmanızın sonrasında, ödeme yaptığınız sitenin yeterli güvenlik önlemleri almamasından dolayı kişisel bilgileriniz gibi banka bilgilerinizin de çalınma durumu söz konusu olmaktadır. Bu güvenlik eksikliğinin oluşturacağı tahribattan bahsetmeye bile gerek duymuyoruz. Bu sorunla karşılaşan çok sayıda insanın olmasından dolayı yeni ve güvenilir bir alışveriş sistemi olan sanal kartlara yönelme oranı gittikçe artmış durumda. Bu ihtiyaçlarınız sırasında Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir gibi farklı sanal kart kullanımından faydalanabilirsiniz. 

Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir gibi farklı sanal kartların kullanımı sizlerin herhangi bir güvenlik zafiyetine maruz kalmadan, alışverişinizi tamamlamanıza ve bu alışveriş sonrasında bilgilerinizin çalınmaması adına büyük bir sistem olarak önümüze çıkmaktadır. Türkiye'de en fazla kullanılan Paykasa Kart ve Asrtopay Kart sistemleri, sayesinde gündeme gelen sanal kart kullanımı, diğer sanal kart sistemleri olan Paykwik, Otopay, Cashixir gibi farklı sanal kart kullanımının da önünü açmıştır. Bu gelişmelerle birlikte hemen hemen tüm online alışverişlerde bu sanal kartların kullanımı tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle alışveriş yaptığı siteye güvenmeyen ama orada bulunan ürünü de almak isteyenler için çok büyük bir avantaj olan sanal kartlar, bilgi çalınma riskini sıfıra indirmiştir.

Sanal kart kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Alışverişinizi yapmadan hemen önce Sanalkartlar.com sitesine girerek, ihtiyacınız olan miktar kadar sanal kart alımı yapmalısınız. Sanal kart alımı sırasında online müşteri temsilcisinin sizlere vereceği hesap numarasına gerekli ödemeyi yapmanız sonrasında sizlere alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir sanal pin kodu verilecektir. Bu kodu alışverişleriniz sırasında kullanabileceksiniz.

Bu şekilde satın aldığınız Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir kartları kullanarak kişisel ve banka bilgilerinizin paylaşımını yapmak durumunda kalmadan alışverişlerinizi ve online ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu sistem sayesinde güvenlik riski en aza indiğinden dolayı hiçbir sorunla karşı karşıya kalmayacaksınız.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor’dan Kim Elendi 26 Nisan 2016
Survivor’dan Kim Elendi 26 Nisan 2016
Samsung Gear S2 Akıllı Saati Heyecanlandırdı
Samsung Gear S2 Akıllı Saati Heyecanlandırdı