Dijital Dünyanın İstanbul’u Sizin

Dijital dünyada var olmanın öncelilerinden bir tanesi kaliteli bir alan adına sahip olmaktan geçer. İnternet dünyasında da rekabet her geçen gün artmaktadır.

Dijital Dünyanın İstanbul’u Sizin
Dijital Dünyanın İstanbul’u Sizin
Bu içerik 291 kez okundu.
Reklam

Dijital Dünyanın İstanbul’u Sizin

Dijital dünyada var olmanın öncelilerinden bir tanesi kaliteli bir alan adına sahip olmaktan geçer. İnternet dünyasında da rekabet her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden fizikler işiniz için nasıl rakiplerinizden farklı olmak için çalışmalar yapıyorsanız, aynı farklı dijital dünyada da korumalısınız. Bugünler hayatımıza yeni giren İstanbul domain ve .ist uzantısı ile farklı bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Dünyada ilk kez bir şehir iki farklı uzantı ile dijital dünyada yerini alıyor. .ist ve .istanbul uzantıları ile İstanbul’u internete taşıyabilirsiniz. İstanbul uzantısının hayatımıza yeni girmesiyle birlikte bir diğer avantajı ise hala tescil edilmeyi bekleyen yüzlerce jenerik alan adının olmasıdır. Eğer İstanbul için hizmet sağlayan bir işletme iseniz bu uzantılar tamda sizin için. Bölgesel çalışmalarınız için aram sonuçlarında daha üst sıralarda yer alarak potansiyel müşteri kitleniz çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Web Sitesinin Önemi

Web siteniz ile dijital dünyada yer alarak 7 gün 24 saat açık bir işletme olacaksınız, üsteli bunu her şehir, her cadde de olduğunu düşünün. Bulunduğunuz konumdan çok uzakta yer alan müşterilerinize günün her saati hizmet vermek için bir web sitesi sahibi olmalısınız. Böylelikle çok daha fazla müşteriye kolaylıkla ulaşabilir, iş hacminizi artırabilirsiniz. Sunduğunuz hizmet veya sattığınız ürünleri anlatan bir web sitesi ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Tabi web sitenizin tasarımı da kaliteli ve güven veren bir yapıda olmalıdır. Doğru menüleri, doğru içerikler ile eşleştirerek kullanıcıların aradıklarını sayfalara kolay ve doğrudan ulaşmalarını sağlamalısınız. Bunlarla birlikte web sitenizin hızı da önemli etkenler arasında yer almaktadır. Ziyaretçiler aradıkları sayfalara çok hızlı bir şekilde ulaşmak istemektedirler. Bu sebeple web sitenizin kaliteli bir sunucuda barındırılması önemlidir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor’dan Kim Elendi 26 Nisan 2016
Survivor’dan Kim Elendi 26 Nisan 2016
Samsung Gear S2 Akıllı Saati Heyecanlandırdı
Samsung Gear S2 Akıllı Saati Heyecanlandırdı