Penis Büyütücü Arayanlara Müjde Üniversiteden

Penis Büyütücü Arayanlara Müjde Üniversiteden

Penis Büyütücü Arayanlara Müjde Üniversiteden
Penis Büyütücü Arayanlara Müjde Üniversiteden Harun Güçlü
Bu içerik 1744 kez okundu.
Reklam

Yıllardır üzerinde çalışılan penis büyütücü ürünlerde artık gözle görülür sonuçlar vermeye başladı. Çeşitli üniversitelerinde ortak yürüttüğü bu çalışma 2016 yılı itibariyle ilk kez

herkeste işe yarayan bir sonuç vermeye başladı. Üniversitelerin bu aşamaya geçmeden önce cerrahi müdahaleler ile penis büyütmeye çalıştığı sonuçlar başarılı olsa da ilerleyen dönemlerde ereksiyon bozuklukları yaşandığı için yüz güldürmediği saptanmıştı.

Büyük ama sertleşmeyen penis kimse tarafından tercih edilmediği için ameliyatlara pek sıcak bakılmıyor.

Penis boyu kısa olan her erkek çeşitli yöntemleri denemek istiyor. Cinsel ilişki esnasında partnerini memnun edememesi psikolojik olarak tahribata da yol açmaktadır. Özetle

büyük bir penis hem düzgün bir cinsel yaşam hem de sağlıklı bir psikoloji diyebiliriz.

Üniversite Onaylı Penis Büyütücü

Prof. Ahmet Özkaya’nın açıklamalarına göre keşfedilen bu ürün sayesinde peniste 4 aylık periyot sonunda en 4 ile 6cm arasında bir büyüme gerçekleşeceği ön görülmektedir.

İnci Üniversitesi’nde Ürolog olarak görevini sürdüren Özkaya “yapılan çalışmalar bir çok erkeği mutlu edecektir” diye konuştu.

Penis büyütücüler hakkında kısa bir süre içinde yapacakları açıklamada ürünün de tanıtımını gerçekleştireceklerini belirttiler. Açıklama yapılana kadar hiç bir penis büyütücü

hap, krem gibi ürünlere itibar etmemelerini belirtti. Penis büyütücü arayan tüm erkeklere bir çözüm olacağı belirtildi. Tıp fakültesinin penis büyütücü konusunda çalışmalarının

önümüzdeki yıl tamamlanacağı biliniyor. Tahminlere göre penis büyütücüye Türkiye'den 3 milyondan fazla erkek talep gösterecek. Daha önce penis büyütücü adı altında satılan hapların 10 milyon kutu kadar satıldığı bilindiği için o şekilde bir istatistik çıkartılmıştır. Medikal olarak çıkartılacak bu üründe ejekülasyon yani boşalma daha kuvvetli yaşanacaktır.

1 Milyon Erkek Bekliyor

Penis büyütücünün çıkacağı tarihi dört gözle bekleyen 1 milyona yakın Türk erkeği var. Yapılan araştırmaya göre bu erkekler daha önce de çeşitli yöntemlere başvurmuş ama hayal kırıklığı yaşamış erkeklerden oluşmaktadır. Dünya sağlık örgütünün yapmış olduğu açıklamaya göre ise 7 milyar nüfuslu Dünya'da 1 milyar erkek penis boyundan memnun değil. Şu veya bu sebepten partnerlerini mutlu edememe nedeni olarak penis boyları olduğunu düşünmekteler.

Penis Büyütücü Sağlık Bakanlığına Gönderilecek

Üniversitenin onayından sonra penis büyütücü bakanlıktan onay almak için sağlık bakanlığına da gönderilecek. Amerikan FDA'da yollanması düşünülen penis büyütücü Türk ekonomisine de katkı sağlayacağı söyleniyor.

Penis Büyütücü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
Kendi nikahlarına eşofmanla geldiler
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım
İkili opsiyonlar ve Binatex ile yaşamım