Medyum Saliha Sırlı Dualar

Medyumluk nedir? Medyumlar nelerle meşgul olmaktadır? Büyüler gerçek midir? Medyum kime denir? Medyum Saliha Hoca nasıl birisidir? Büyücülük tarihi hakkında neler biliniyor? Tüm bu soruları sizler için sorduk ve cevabını Medyum Saliha Hanım’dan aldık. Tüm bunların cevabını öğrenmek ve büyüler hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Medyum Saliha Sırlı Dualar
Medyum Saliha Sırlı Dualar Ahmet Bey
Bu içerik 486 kez okundu.
Reklam

Medyumluk ilk insan topluluklarının olduğu devirlerden beri varlığını sürdüren ve tüm özelliklerini kendinden sonraki nesillere aktaran öğreti olarak karşımıza çıkıyor. Medyum Saliha Hoca bu ekolün coğrafyamızdaki en önemli temsilcilerinden birisidir. Medyum denildiği zaman insanların aklına öncelikle büyüler gelmektedir. Medyum Saliha Hoca büyücülük konusunda ülkemizdeki en etkili medyumlardan biridir. Başarılı medyumlar genellikle astronomi konularında ve sırlı dualar konularında önemli bilgilere sahip olanlarıdır. Medyum Saliha Hanım, kendisine sıklıkla aşk büyüsü konusunda başvuran insanların olduğunu ifade etmekte. Dolayısıyla bağlama büyüsü ya da bağlanma büyüsü olarak da anılan büyüler konusunda da yoğun talepler görmektedir.

Aşk büyüsü işleminin genel maksadı birisini kendinize aşık etmek iken, bağlama büyüsü maksadı da istediğiniz ve elinizde medyumun istediği bilgileri olan birisini kendinize bağlamaya yaramaktır. Medyumlar tarafından yıllar boyunca uygulanan bir diğer büyü çeşidi de papaz büyüsü işlemleridir. Medyum Saliha Hanım papaz büyüsü konusunda çığır açan birçok bilgiye sahiptir. Büyü gerçektir. Büyü yapmak ya da büyü bozmak hak dinlerin ve semavi olmayan dinlerin de kabul ettiği bir gerçektir. Medyum Saliha hoca yeryüzünde yüzlerce çeşit aşk büyüsü işleminin olduğunu ifade etmektedir. Diğer yandan bağlama büyüsü işlemleri de saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Papaz büyüsü denilen kara büyü işlemleri ve vefk işlemleri ise Asya ve Avrupa ve Arap yarımadası civarında sıklıkla kullanılan bir büyüdür.

Medyum Saliha Hoca Sırlı Dualar

Dua her inançta kendine yer etmiş bir gizemdir. İnsan dua sayesinde birçok derdine derman bulacağına inanmaktadır. Dua aynı zamanda yaratıcıya sığınmak ve psikolojik olarak rahatlamak için de kullanılmaktadır. Medyum Saliha Hoca sırlı dualar konusunda da bunlara benzer olduğunu ancak daha çok tılsım olarak kullanıldığını ifade ediyor. Büyü yapılırken kullanılan tılsımlar halk içinde genellikle sırlı dualar olarak bilinmektedir. Özel olarak hazırlanan vefk işlemlerinden tutun da aşk büyüsü işlemlerine kadar her birisi sırlı dualar içeren tılsımlar ile hazırlanmaktadır. Örneğin Kuran ayetleri ile hazırlanan bir vefk işleminde ebcet hesabı ile çıkan sonuçlara göre ayetler kullanılır.

Bunlara da sırlı dualar denilmektedir. Çünkü o derdin ilacı o dersin sırlı duasıdır. Aynı zamanda bağlama büyüleri işlemlerinde eski uygarlıkların kullandığı kadim sırlı dualar kullanılıyor. Papaz büyüsü işlemleri başlı başına kadim bir kültürün ürünüdür. İster papaz büyüsü yapma isterse de papaz büyüsü bozma işlemi olsun mutlaka o özel Süryani lehçesi lisanındaki sırlı dualar yani tılsımlar kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü yapmak da insanlara basit görünse de kullanılan bir çok simya ilmi ile ilgili karışım ve materyaller ile birlikte sırlı dualar ile de tılsım yapıldığı biliniyor. Özel olarak aşk büyüsü işlemi yaptırdığınızda mutlaka ama mutlaka sırlı duaların gücü ile koruma altına alındığı ve yine çok güçlü tılsımlar sayesinde etkilerinin ortaya çıkarıldığı bilinmektedir.

Her ne koşulda olursa olsun ister vefk işlemleri sterse de muska yazma işlemleri olsun mutlaka ama mutlaka sırlı dualar ile bu işlemler yerine getirilir. Medyum Saliha Hoca, özel bir işlem olan büyüler ve vefk konusunda çok dikkatli olunmasını da sözlerine eklemektedir. Sırlı dualar medyum Saliha Hoca gibi bir medyumun talimatları ile uygulandığında alınacak sonuçlar görülmeye değerdir.

Medyum Saliha Hanım ve Büyü Tarihi

Büyü tarihi kesinlikle birkaç satıra sığmayacak kadar uzundur. Ancak medyumlar büyü tarihi hakkında özellikle bölgesel ve kabile bazında düşünülmesi gerektiğini ifade ederler. Medyum Saliha büyülerin kategorize edilebilinmesi için kökenlerine inilmesi gerektiğini bildirmektedir. Örneğin Yahudi büyüleri, Asya ve Çin büyüleri, Afrika ve güney Amerika büyüleri çok değerli ve önemli büyülerdir. Avrupa kültüründe de çok büyük büyü çeşitleri yer alsa da genellikle bunların birçoğunun kaynağı Asya büyüleridir. Medyum Saliha Hoca önce ilmek ilmek dokunan büyünün tarihine ise tüm bunları bir araya toparlayarak bakılması gerektiğini ifade etmektedir. Büyü tarihi Medyum Saliha Hoca’nın da mensubu olduğu büyük ailelerce insanlıkta bile eski dönemlere dayandırılmaktadır.

Cinler ve onlardan önceki kavimlerde bile büyü kullanılması muhtemeldir ki zira büyünün kaynaklarından birisi olan simya ilimi kainatın her zerresine tezahür etmektedir. Diğer yandan her kültürde aşk büyüsüne rastlamak mümkündür. Her kabilede bağlama büyüsü benzeri büyüler vardır. Papaz büyüsü işlemleri her ne kadar Süryani kaynaklı olsa da Afrika kabilelerinden güney Amerika yerlilerine kadar papaz büyüsü benzeri işlemler yapıldığı görülmektedir. Hatta bir çok inanışta kara büyüler yapıldığı bunun için insan kurban edildiği gibi hikayeler de anlatılıyor. Ancak her ne koşulda olursa olsun hangi efsane ne anlatırsa anlatsın büyünün hakikati sizin görebildiğiniz ve yaşadığınız kadardır. Medyum Saliha Hanım’da bu sebepten ötürü aşk büyüsü ya da başka bir büyü konusunda yardım alan insanların fayda görmesinin her şeyin üzerinde olduğunu belirtiyor. Medyum Saliha Hanım ve büyü tarihi konusunun ana felsefesi insanların hangi tür büyüler ile hangi zamanlarda ne fayda gördüğü üzerine araştırmaları kapsıyor.

Medyum Saliha Hoca'ya Büyü Yaptıranlar

Büyü yaptırmak için birçok kişi çoğunlukla yanlış kapıları çalmakta ve dolayısıyla da hüsrana uğramaktadır. Çünkü en basitinden adı cinci hoca olarak anılan bir takım sahtekarların tuzakları ile yüzleşmek insanları moral açısından çökertebilmektedir. Medyum Saliha Hoca ise gerçek bir medyum cinlerin kölesi asla olmamakta ve hatta ifritlerden bile çekinmeyecek kadar güçlü olmaktadır diye eklemekte. Çünkü hem İslam dini hem de diğer inanışlar insanın tüm varlıklardan üstün olduğunu söylemektedir. Fakat buna rağmen zaman içinde nefsimizin hastalıkları bizleri aciz varlıklara çevirmiştir. Medyumlar ise bunlardan muaf ve doğaüstü güçlerini koruyan insanlardır.

Medyum Saliha hoca medyumların en önemli güçlerinin korkusuzluk ve hissiyat açısından derin bir bakış açısı olduğunu dile getiriyor. Örneğin birisi evinde aşk büyüsü işlemi yapmaya kalkışsa bile başarılı olamamaktadır. Bağlama büyüsü işlemini gerçek tarifini bile öğrense insanlar yerine getirememektedir. Papaz büyüsü işlemlerini papazlar bile yapamamaktadır. İşte medyum Saliha Hoca gibi başarılı medyumlar bu konuda da bizlerden farklı mucizeler barındırıyorlar. İnsanlar geliştiğini sandıkça aslında hakikatten kopmaktadır. Medyumlar ise geleneklerine bağlı kaldıkları için aldatıcı olan resimlere kanmaktadırlar. Aşk büyüleri ve bağlama büyüsü işlemleri ne kadar gerçekse ve Medyum Saliha Hoca’ya büyü yaptıranlar ne kadar samimi olursa o kadar faydalı olur.

Diğer yandan Medyum Saliha Hoca’ya büyü yaptıranlar kendi ifadelerine göre mükemmel başarılar elde eden kimselerdir. Medyum Saliha Hanım papaz büyüleri gibi kara büyü işlemlerinin üstesinden bile kolaylıkla gelebilen bir medyumdur. Bunun yanında özel olarak fal bakmak ve burç yorumları yapmak gibi konularda da insanlara yardımcı olmaktadır. Büyüler kadar rüya yorumları konusunda da başarılı olan Medyum Saliha, kendisine danışan ve büyü yaptıran onlarca insanın sıkıntılarını giderme konusunda büyük maharetleri olan bir medyum olarak tanınıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD Merkez Bankasından önemli açıklamalar
ABD Merkez Bankasından önemli açıklamalar
Kadınların gizlice fotoğrafını çeken şahıs tutuklandı
Kadınların gizlice fotoğrafını çeken şahıs tutuklandı